Zmień miasto
Logo pracuj
Pobierz bilet!

Strefa dla firm

Poznaj Festiwal Pracy JOBICON!

To wyjątkowe wydarzenie, inspirujące do działania. Łącząc wiedzę, innowacyjność i rozrywkę, przyciąga młode talenty i stanowi idealne środowisko dla ich rozwoju. Otwiera przed uczestnikami wiele nowych możliwości zawodowych, a przed firmami – rekrutacyjnych.

Dzięki bezpośredniej formie kontaktu z ceniącymi innowacje kandydatami pozwala pracodawcom na lepsze zaprezentowanie swojej oferty i budowanie wizerunku nowoczesnego miejsca pracy wśród młodych ludzi.

Nie przegap!

Pozwól tysiącom uczestników festiwalu pracy Jobicon poznać Twoją firmę. Czekamy na Ciebie!

Administratorem Twoich danych osobowych (podanych w powyższym formularzu) jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa (Grupa Pracuj). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę Pracuj w celach związanych z udzielaniem informacji o Festiwalu Pracy Jobicon w związku z Twoim zgłoszeniem. Informacje będą przesłane na podany przez Ciebie adres e-mail lub telefonicznie (jeżeli podasz numer telefonu w formularzu). Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawienia w każdym czasie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do uzyskania informacji o Festiwalu Pracy Jobicon.